Onesto Ledli Konum Göstergesi 110VAC/DC (Kare)
Ledli Konum Göstergesi 110VAC/DC (Kare)
Onesto Ledli Konum Göstergesi 110VAC/DC (Kare) (O 043 28)
110v Konum Göstergesi
    Dayanıklı ve güvenilir bir üründür. 110VAC veya 110VDC voltajında çalışabilen bu konum göstergesi, elektrik devrelerinde doğru konumu hızlı bir şekilde göstermek için idealdir. Kare tasarımı sayesinde kolay monte edilebilir ve kullanıcı dostudur.
Ürün Açıklama          : Ledli Konum Göstergesi
Ürün Grubu               : OP7 Serisi Konum Göstergesi
Ürün Kodu                : O 043 28
Ayna Tipi                  : Kare ( Ya da yuvarlak)
Gösterge                  : Pozisyon ( Ya da MCB ya da Toprak)
LED Rengi               : Yeşil-Kırmızı
Kasa Rengi              : Siyah
Çalışma Gerilimi      : 110 VAC/DC
Uyduğu Standartlar : IEC/EN 60947-1, IEC/EN 60947-5-1
Datasheet
Menşei: CN
CE: CE sembolü görselde bulunmamaktadır
Görevi
Konum Gös.
Şekli
Kare
Gerilim D.
110V